Rendszerezés: evőeszköztartók

Összegyűjtöttem egy csokorra valót az evőeszközök elhelyezését illetően. A hagyományos műanyagból, fából vagy vesszőből font verziókat most mellőzném. Képzeljétek, olyat viszont nem leltem, melyet én készítettem Lehet, hogy azért, mert nem egy bonyolult szerkezet? 😉

Szerintem, ha nagyon-nagyon igyekszünk, akkor csirkehálóból elkészíthetjük :)! És ha tényleg sikerül, akkor van még egy jó oldala, hogy nem kell ingáznunk az asztal és az evőeszköztartó fiók között!

Ez a tárolási mód szigorúan apró lakással rendelkező egyedülállóknak ajánlott. A lakásukban fellelhető 3db evőeszközt csak bebugyolálják, és felakasztják a falra. Esetleg a tányért is mellé függeszthetik, mint régen a parasztkonyhákban. Hogy ez miért nem jutott eszembe az előző otthonunkban?!
Hű, ez aztán e tetemes mennyiség! Itt valószínűleg egy gyűjtővel állhatunk szemben! Hát egyesek bélyeget, régi érméket… 😉

Jól látjátok, ez tényleg egy hagyományos evőeszköztartó! Vagy mégsem? Ezt SK készítette a tulaj parafából, tökéletes mérnöki pontossággal!

Ha esetleg kilométer hosszú munkapultunk van, akkor még táncra is perdülhetnek evőeszközeink!

Lelkes konzervfogyasztóknak ajánlott. Használati útmutató: együk meg a konzerv tartalmát, utána fújjuk le az üres dobozt fehér festék sprayjel, majd állítsuk bele evőeszközeinket! Voilá!

Ez szintén SK elkészíthető. Hozzávalók: egy gyermekünktől elcsent fa szerszámosládikó, egy befőttes üveg, egy cserép virág és egy konyharuha. Most már csak azt magyarázza meg valaki, hogy hogyan kerül a cserepes növény a kanalak mellé?

Ez itt a ráadás! Ha már az összes evőeszközünket elhelyeztük szépen, és még mindig maradtak tartalékaink, akkor itt láthatunk egy jó pár lehetőséget, hogy mit is kezdjünk velük!

Címkék: , , , , ,
Tovább a blogra »